Plagoset simpatizanti  i PD në Kavajë, qindra militantë grumbullohen në zyrën  elektorale (VIDEO)

Me qindra militantë të Partisë Demokratike janë grumbulluar në zyrën elektorale të Partisë Demokratike në Kavajë, ku pasditen e sotme një person me precedentë kriminalë ka qëlluar dhe ka lënë të plagosur një 27-vjeçar.

1618856524_1618856375Screenshot5.jpg

Me rreth të kuq Grida Duma


Lajmi kryesor:

Të shtëna me armë në zyrën elektorale të PD në Kavajë, 1 i plagosur! Basha: Atentat nga një kryeministër që e di se do humbë! Rama: Mos nxit tension, të arrestohet autori! Mister shkaqet


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?×

Lajmi i fundit

John

Rama uron besimtarët myslimanë: Gëzuar Bajramin shqiptarë kudo ndodheni (VIDEO)