Plumb në këmbë 30 vjeçarit në Shkodër, policia identifikon autorin pas 2 ditësh, është nga Fushë Kuqe

Plumb në këmbë 30 vjeçarit në Shkodër, policia identifikon autorin pas 2 ditësh, është nga Fushë Kuqe

Shkoder, vendi ku ndodhi plagosja e Ndue Prekës, 9 qershor 2024

Shkoder- Një 25 vjeçar nga Fushë Kuqja e Krujës është identifikuar si autori i plagosjes së ndodhur mbrëmjen e 9 qershorit 2024 në qytetin e Shkodrës.

Ndue Preka, 30 vjeç u plagos me armë zjarri në këmbë në lagjen “Mark Lula”. Policia e Shkodrës thotë se 25 vjeçari banues në Fushë Kuqe, i identifikuar si K.K është autor i ngjarjes dhe e ka shpallur në kërkim.

“Ky shtetas dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të automjetit ku ishte pasagjer shtetasi N. P., 30 vjeç, i cili si pasojë u plagos lehtë në këmbë”

Vijon puna për kapjen e 25-vjeçarit. Policia nuk jep detaje mbi motivin pas kësaj plagosjeje.

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Shkodër/  Humb jetën 60-vjeçari në plazhin e Velipojës, pësoi atak kardiak

Shkodër/  Humb jetën 60-vjeçari në plazhin e Velipojës, pësoi atak kardiak