'Po fitoi Liverpool do të zhbllokoj lavamanin falas', Blushi tregon bisedën me hidraulikun anglez

'Po fitoi Liverpool do të zhbllokoj lavamanin falas', Blushi tregon bisedën me hidraulikun anglez

Tifozi i Liverpool

Hey,

Hey,

Je tifoz i Liverpool?

Jam, jetoj në Liverpool

Edhe unë jam me Liverpool

A,ok

Si quhesh?

Henry

Ca pune bën Henry?

Im a plumber,hidraulik

Sa dalim sot Henry?

2 me 0

Golin e parë e bën Diaz,të dytin Salah,thashë unë

Ouu e ke parë ndeshjen,pyeti Henry

E kam parë,thashë unë

Sa del?

Liverpool 3 Real Madrid 0

Nëse rezultati del si thua ti, do vi të të zhbllokoj lavamanin free,gratis,tha Henry

Dakort, thashë unë

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Nenibeni: 28/05/2022 18:25

  Benushi Lepurushi, me kto shkrime po pregatit raportin mjeksor mendor, qe kur ti trokasi Spaku te thot skam qen vetvetja

  Përgjigju
 • xXx: 28/05/2022 16:51

  Thuaji,mbase të shtron dhe pllakat...

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Ditë me diell dhe temperatura deri në 22 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Ditë me diell dhe temperatura deri në 22 gradë celsius, parashikimi i motit për sot