Policia njoftim zyrtar/ Aksidenti në aksin Milot-Morinë, ndërrojnë jetë 4 persona, pjesëtarë të një familje nga Kosova

Policia njoftim zyrtar/ Aksidenti në aksin Milot-Morinë, ndërrojnë jetë 4 persona, pjesëtarë të një familje nga Kosova

1610648229_aksidentmilotrreshen.jpg

Policia e Lezhës ka sjellë informacionin zyrtar lidhur me aksidentin e mbrëmjes së sotme.

Sipas saj, aksidenti ndodhi në aksin rrugor Milot-Morinë në afërsi të një karburanti ku makina tip “Citroen” u përplas me kamionin me drejtues me iniciale I.I. në Kosovë.

Për pasojë kanë humbur jetën drejtuesi i mjetit tip "Citroen" , bashkëshortja e tij dhe  2 fëmijët dhe është plagosur fëmija i mitur, i cili është transportuar në spitalin e Traumës Tiranë.

Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.


Lajmi kryesor:

Pamjet nga aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit/Makina përplaset me kamionin, shuhet familja nga Kosova, bashkëshortët, fëmija dhe nipi i tyre! Një 3-vjeçare te Trauma


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Sporti humbet mendjen brilante, Mesut Ozil tërhiqet nga futbolli

Sporti humbet mendjen brilante, Mesut Ozil tërhiqet nga futbolli