Politika e bashkuar në Kukës, kryebashkiaku: Qeveritë e dy vendeve të ulen

Politika e bashkuar në Kukës, kryebashkiaku: Qeveritë e dy vendeve të ulen

Të gjithë përfaqësuesit e partive politike në Kukës janë bashkuar kundër taksës së Rrugës së Kombit. Kryebashkiaku Bashkim Shehu deklaroi gjatë protestës se “I bëjmë thirrje qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë që të ulen, të bashkëbisedojnë dhe të gjejnë një zgjidhje sa më lehtësuese".

Protesta ne Rrugen e Kombit


Lajmi kryesor:

Dhunë në protestë, 3 orë luftë në Rrugën e Kombit, 13 policë të plagosur/ VIDEO


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

KATAR 2022/ Sot Irani përballet me SHBA-të, qeveria iraniane kërcënon me burg familjet e lojtarëve të ekipit kombëtar

KATAR 2022/ Sot Irani përballet me SHBA-të, qeveria iraniane kërcënon me burg familjet e lojtarëve të ekipit kombëtar