Posta shqiptare 4 numra të rinj në dispozicion për pensionistët dhe qytetarët

Posta shqiptare 4 numra të rinj në dispozicion për pensionistët dhe qytetarët

TIRANË- Posta Shqiptare ka publikuar 4 numra të rinj celulari për të gjithë pensionistët që duan të marrin pensionin në shtëpi, por edhe për çdo qytetarë që ka ndonjë paqartësi.

Këto numra do të jenë në dispozicion nga ora 08:00-16:30.

"Me qëllim menaxhimin e fluksit të telefonatave të ardhura për shpërndarjen e pensioneve në adresë, si dhe për t'i ardhur në ndihmë çdo qytetari, Posta Shqiptare vë në dispozicion të qytetarëve të Qarkut Tiranë edhe 4 numra të tjerë telefoni:

0683446821
0683446820
0683446818
0683446817

Të gjithë qytetarët mund të na kontaktojnë çdo ditë nga ora 08:00-16:30", njofton Posta.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Përleshje e dy grupeve shqiptare në aeroportin e Perugias në Itali! 8 persona të arrestuar, momenti kur qëllohen me grushta e shkelma (VIDEO)