Presidenti Meta feston Shën Valentinin me 'opozitën': Më shumë dashuri në zemrat e shqiptarëve

Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi

TIRANE- Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën e të dashuruarve me një urim për të gjithë shqiptarët.

Ai ka postuar një foto ku shfaqet i buzëqeshur me bashkëshorten e tij, Monika Kryemashi që është edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim.

"Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve !", shkruan Meta krah fotots

Postimi i plotë i Ilir Metës

 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord me pragun elektoral 1% ashtu siç propozon opozita parlamentare?

Komento

Komente

 • Rrace...: 14/02/2020 16:24

  Mu....i qeqelbin 2 ore larg

  Përgjigju
 • Ben Tironci: 14/02/2020 15:10

  Koronavirusi te dyve te shpetoj ky vend

  Përgjigju
  • Haha: 14/02/2020 16:21

   Sa me shpejt me mire

 • Tironsi: 14/02/2020 14:17

  Ruajini keto foto se do tju marri malli

  Përgjigju
 • Kafsha: 14/02/2020 13:51

  Fshatarja hundepoçe!

  Përgjigju
 • aaa: 14/02/2020 13:19

  Sa te shemtut

  Përgjigju
 • Shqiptar: 14/02/2020 12:19

  I vetmi President Republike ne bote me zonjen e pare kryetare partie me molotov ne dore. Bota ka 193 shtete dhe kjo nuk ndodh me asnje President tjeter pervec Presidentucit tone. As Historia boterore nuk njeh nje rast te tille. Kam kerkuar ne Internet dhe nuk kam gjetur asnje rast ne bote 200 vitet e fundit.

  Përgjigju
 • Elona GURI: 14/02/2020 10:34

  Ah moj MONA moj MONA si di te gjitha ti jo. Do ti marresh vesh me vone kur te vij koha.Puc puc

  Përgjigju
  • Lulekuqe: 14/02/2020 11:13

   Ashtu zvarre neper balte ju pafshim!

 • Alidemsi vjeter: 14/02/2020 10:29

  O Gazeta e Nderume mos na nxirrni foto te tilla me Shrekun dhe Monen se na tremet kalamojt... ;P

  Përgjigju
 • Cepan: 14/02/2020 10:01

  Ku jeni ketu u hajdute e drogaxhinj ne cepan? Shemtirat e shekullit, po ata down ku i keni, apo jane vajtur te shurrosin Angline, fare e keqe.

  Përgjigju
 • Begu: 14/02/2020 09:51

  Pa tjeter me opoziten, Meta feston me Zonjen e pare te Shqiperise,aty ku jane parate, me ata qe I varfruan shqiptaret.

  Përgjigju
 • TTT: 14/02/2020 09:49

  Vetem ne Albanistanin e turqve shqipfoles dy fshatare hajdute ordinere zaptojne kaq hapur jeten e nje populli. Funderrina, bajga, kafshari i Çepanit me mushkaren e dibres. Plehra

  Përgjigju
 • Dobici: 14/02/2020 09:36

  Kujdes aty ne bar se dhjeva une qepar.

  Përgjigju
  • Kafsha: 14/02/2020 21:52

   Yt fshatar nuk latë lulishte pa u dhjere ju fshataret

 • Like: 14/02/2020 09:35

  Thua kan aq dashuri per shen valentini duken si dy pacavure plehrat e shqiperise keto jane

  Përgjigju
 • A.n.: 14/02/2020 09:34

  Te ishte gjalle Shekspiri do ta quante Likja dhe Monika ne vend te Romeo dhe Xhuljeta

  Përgjigju
  • Shekspiri: 14/02/2020 10:56

   Mos desha te thoshe Makbethi dhe zonja Makbeth.

 • visa: 14/02/2020 09:32

  Ha ha shen valentini i ketyre. turp i kohes

  Përgjigju
 • Lili: 14/02/2020 09:24

  Shtrir perjetsisht e bashk ....

  Përgjigju
 • Usa: 14/02/2020 09:07

  KY ME DUKET TAMAM SI PUNETOR HALESH KURSE KJO TIPIKE KURVE

  Përgjigju
 • Skrapari: 14/02/2020 08:43

  Vdekshi te dy maskarenj plera badakcinj... ndyresira e cte them tjeter o popull?...nuk ka fund bota keta jan fundi botes..

  Përgjigju
 • joti: 14/02/2020 08:37

  O kokoshurth!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Elbasan/ U vra me një plumb në kokë, si ndodhi ekzekutimi i 71-vjeçarit