POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vajzës së Besit dhe Xhensilës

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të princeshës së tyre. Mësohet se lindja është kryer në një nga spitalet private dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë. Por 'Icon Style' ka bërë të ditur edhe emrin e veçantë të vogëlushes.

Çifti ka menduar të vendosin një emër krejtësisht shqiptar, Ajka. Ajka do të thotë pjesa më e mirë e gjithçkaje, dhe mesa duket kështu e shikon dyshja të voglën e tyre. Ditët e fundit Besi dhe Xhensila janë parë duke bërë përgatitjet përfundimtare për pritjen e princeshës së tyre. 

fl.mi.
Komento

Komente

  • Fshatari: 12/07/2018 16:34

    Fshataret e kan merak Ajken e qumeshtit..

    Përgjigju
  • ne tiron: 12/07/2018 16:25

    mire qe nuk ja ka vene IJA

    Përgjigju