Protesta pas tragjedisë në Himarë/ Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD së Berishës telefonon Ramën, kryeministri nuk i hap telefonin

 

Teksa ndodhen poshtë zyrës së tij, anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD së Berishës, Ilirjana Kuçana ka tentuar të telefonojë kryeministrin Edi Rama teksa protestuesit kërkonin shkarkimin e ministrave Bledi Çuçi e Mirela Kumbaro dhe drejtorit të policisë Gledis Nano. Ajo i tha qytetarëve se do ia thoshte 'live' kërkesat e tyre, por nuk mori asnjë përgjigje.


Lajmi kryesor:

Tragjedia në Himarë/ Qytetarët sërish në protestë, lyejnë me bojë të kuqe Ministrinë e Brendshme: Është gjaku i Jonadës! Ulen këmbëkryq para kryeministrisë


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore