'PS  i bën gjërat drejtë', Rama: Të tjerët shkaktojnë rrëmujë dhe i bëjnë mbrapsht gjërat(VIDEO)

Kryeministri Rama tha se PS është e vetmja alternativë që i bën gjërat drejt dhe siç duhet, ndërsa alternativa tjetër është rrëmuja dhe bërja e gjërave mbrapsht.

"Në çdo sektor dhe përtej fakteve në aspektin ekonomik, infrastrukturor, zhvillimor ka një fakt në themel , që në çdo drejtim me PS ka më shumë përpjekje dhe ka përpjekje të pandalshme dhe të pakthyeshme për t'i vënë gjërat në vend dhe për t'i bërë drejtë. Me të tjerët ka vetëm rrëmujë dhe gjërat do të bëhen mbrapsht. Ky është një dallim i thjeshtë", tha Rama


Lajmi kryesor:

Rama: Anëtarësia do të vlerësojë në 3 cikle deputetët dhe mua! Kush merr më shumë vota do jetë në listat për 25 prillin! PS do hapet, deputet edhe nga diaspora


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Raporti i OSBE-ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit: si te duket?×

Lajmi i fundit

John

Kultivuan lëndë narkotike në një pronë publike, arrestohen babë e bir në Krujë