Publikohen pamjet e vrasjes së shqiptarit në Athinë, u ekzekutua në mes të rrugës (VIDEO)

Janë publikuar videot të përplasjes së përgjakshme në Athinë mbrëmjen e kaluar. Në video shihet teksa pas një konflikti vritet një nga shqiptarët dhe autorët largohen qetësisht.


Lajmi kryesor:

Përplasje mes bandave shqiptare në Athinë, 3 të vdekur, 1 prej tyre u vra nga policia! Vrasjet ndodhën për larje hesapesh (VIDEO)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Në Tiranë hapet gara për transformimin e Pallatit të Sportit 'Asllan Rusi' dhe stadiumit 'Selman Stermasi'

Në Tiranë hapet gara për transformimin e Pallatit të Sportit 'Asllan Rusi' dhe stadiumit 'Selman Stermasi'