Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur i Chris Brown me artistin shqiptar (VIDEO)

Gashi dhe Chris Brown

Reperi shqiptar Gashi ka publikuar bashkëpunimin me këngëtarin e famshëm amerikan, Chris Brown.

Ky bashkëpunim ishte paralajmëruar kohë më parë nga vetë këngëtari Gashi.

Kënga mban titullin “Safety” dhe është në bashkëpunim edhe me Afro B dhe DJ Snake.

Kënga është publikuar ditën e djeshme në Youtube dhe është pritur shumë mirë nga fansat.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është përdorur për përfitime politike pandemia e koronavirusit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Kodra e locëve' në Fushë Krujë përfshihet nga zjarri, digjen disa hektarë tokë, flakët i afrohen banesave