Publikohet videoja e momentit të vrasjes së Enkelejda Danajt

Media greke ka publikuar videon e momentit kur Enklejda Danaj u vra nga ish bashkëshorti I saj më 16 maj 2024. Krimi ndodhi në mëngesin e të enjtes në rrugën Menidi kur  gruaja sapo kishte dalë nga banesa për të shkuar në punë.

Eduart Danaj i cili ka pranuar krimin në polici dinte itenerarin. Video tregon momentin kur ai lëviz nga e majta në të djathtë dhe më pas kthehet dhe drejtohet tek gruaja e cila ishte e veshur me të bardha. Kur e pa ndalon. Pak sekonda më pas ajo vdes. Autori goditi me thikë 10 herë gruan e fëmijëve të tij, madje thikën ia la në trup derisa policia mbërriti.

S.G/S.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Zakonet dhe ushqimet që vështirësojnë funksionin e sistemit tretës

Zakonet dhe ushqimet që vështirësojnë funksionin e sistemit tretës