Pushoi Ilda Bejlerin dhe Bora Zemanin nga puna? Shakohoxha sqaron një herë e mirë të vërtetën

Në fillim u largua nga puna Bora Zemani, më pas Ilda Bejleri. Gishti është drejtuar vetëm nga drejtori Dritan Shakohoxha.

Bora ndenji pak më e heshtur dhe nuk e komentoi gjatë atë se çfarë ndodhi në zyrat e Digitalb, por kunjat e Ilda Bejlerit na lanë të nënkuptuar se "fajtor" ishte Dritan Shakohoxha. Megjithatë, ky i fundit në një intervistë ne "Mos i Fol Shoferit" e ka mohuar një gjë të tillë.

"Bora Zemani, Ilda Bejleri të gjitha këto zonjusha përflitet se janë hequr nga puna prej teje. Nuk është e vërtetë, si fillim jam më i gjati, për fat të keq jam edhe më i madhi në moshë. Jam drejtor nuk kam se çfarë të bëj, jam drejtor i Supersportit”, -është shprehur Shako.

Më herët, dy bukuroshet kanë qenë në qendër të vëmendjes më herët edhe pas kritikave të bëra nga Muç Nano, mbi veshjen e tyre, por edhe në këtë rast Bora heshti e ndërsa Ilda nuk ia la mangët.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?

Komento

Komente

  • Njoni: 20/10/2019 18:53

    Nuk më pëlqen Ilda Bejleri si profesioniste ndërsa kjo Bora Zemani nuk më kujtohet por më kujtohen të gjitha budallallëqet dhe idiotësitë e këtij pallës nëpër komente sportive apo intervista, ky është idiot komplet dhe nuk len ven për të dyshuar. Me ra në dor të ktij, me të heq nga puna ky është si me të qi miza.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

E gjithë Delvina në zi për vdekjen e të miturit, Rama anulon vizitën