Puthja që nuk duhet humbur! Jonida dhe Romeo nuk përmbahen në emision (FOTO)

Prej disa muajsh këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj janë përfolur për një romancë. Ata nuk kanë pranuar të flasin për këtë, por një video e tyre nga pishina dhe shumë të përqafuar bëri të gjithë të mendonin se thashethemet janë të vërteta.

Edhe pas kësaj video ata nuk kanë pranuar të flasin. Por mesa duket e kanë lënë për një moment special. Romeo, Donaldi dhe Bora Zemani do të nisin programin ‘Treshat’ dhe e ftuara e parë ishte pikërisht Jonida.

Në promon e emisionit, Bora ka pyetur Jonidën nëse beson në dashurinë e vërtetë dhe më pas në një tjetër sekuencë Jonida shihet duke u puthur me Romeon.

 • Sondazhi i ditës:

  40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento

Komente

 • Lagja e Qorrave: 04/07/2019 00:09

  Qethesh me sheleg !

  Përgjigju
 • O tej: 03/07/2019 19:04

  Na mbyten kur....

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Pandemia nxit përdorimin e teknologjisë! INSTAT: 12.8% e ndërmarrjeve shitën online në 2020