POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Puthje dhe prekje drithëruese, Flori publikon momentet intime me Fifin

Flori Mumajesi dhe Fifi

Kantautori i njohur shqiptar ka publikuar një video që i ka futur të gjithë fansat e tij në dyshime. Flori Mumajesi shihet teksa puthet, përqafohet dhe preket në një mënyrë mjaft të veçantë dhe intime me kolegen e tij Filloreta Raçin.

Ndërkohë në sfond dëgjohet kënga e Florit me titull “Plas”, me të cilën triumfoi në festivalin e “Këngës Magjike”. "E kan qa,"- shkruan këngëtari krahas videos, gjë që nënkupton se është një video e përgatitur nga dikush tjetër. Pak kohë më parë në rrjet qarkulloi pak a shumë e njëjta video me Fifin, të cilën këngëtari preferoi të mos e komentonte.

Madje u përfolën të kishin diçka më tepër se miqësi mes tyre. Këtë nuk e dimë, ama një gjë është e sigurt: Flori dhe Fifi kanë një kimi të madhe më njëri-tjetrin dhe kjo shihet mjaft qartë në foto!

fl.mi./r.k.
Komento