Qarkullonin me pistoletë dhe kokainë në zonën e ish-bllokut, arrestohen 2 persona në Tiranë (EMRAT+ VIDEO)

Dy persona janë arrestuar nga policia e Tiranës mbrëmjen e djeshme pasi janë kapur duke lëvizur me armë zjarri në makinë në zonën e ish-bllokut. Në pranga kanë rënë Elis Xherahu, 39 vjeç dhe Erdit Tefhasani 31 vjeç.

Sipas informacioneve të policisë, këta persona ishin të armatosur gjatë kohës që lëviznin me makinë. Gjatë momentit që po qarkullonin me makinën e tyre në rrugën ‘Brigada 8’, Elis Xherahu dhe Erdit Tefhasani janë ndauar nga policia dhe pas kontrollit të automjetit të tyre u zbulua një armë zjarri pistoletë me 1 krehër me municion luftarak, si dhe një sasi lënde të dyshuar narkotike kokainë.

B.V/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Begaj takon zyrtaren e lartë të OSBE-së: Do angazhohem që zgjedhjet lokale të 14 majit të përmbushin standartet ndërkombëtare

Begaj takon zyrtaren e lartë të OSBE-së: Do angazhohem që zgjedhjet lokale të 14 majit të përmbushin standartet ndërkombëtare