Qytetari ngjitet në majë të shtyllës së tensionit të lartë për të vendosur flamurin e PD, Xhelal Mziu: Ia vlen të rrezikosh për të ngritur të mirën

Një qytetar nga Mati është ngjitur në majë të një shtylle të tensionit të lartë për të vendosur flamurin e Partisë Demokratike, duke rrezikuar edhe jetën.

Video është publikuar nga kandidati për deputet i PD-së, Xhelal Mziu, i cili thotë se ia vlen të rrezikosh për të ngritur të mirën dhe për të ulur të keqen

'Për të ngritur të mirën dhe për të rrëzuar të keqen ia vlen të rrezikosh. E keqja do të marrë fund me 25 prill. Të gjithë bashkë do ta ndryshojmë Dibrën, Matin, Bulqizën dhe gjithë Shqipërinë. Shembullin na e jep ky qytetar Matjan.'- shkruan Mziu.

 

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?

Komento

Komente

 • Rexhep KASAP Bule Leka [ kepi ]: 20/04/2021 08:41

  Shikoni ktë IDJOTIN maj shtyllës se çfar kafshe me fytyr njeriu. Imagjinoni ju të vi në pushtet partia e malokve se çfar i bējn Shqipris kta. Njerëz si xhelol mutziu i vën zjarin e shkrin Shqiprin. O Zot çfar monstrash mban kjo kore toke. Zoti e bekoft Shqiprin.

  Përgjigju
 • Maks: 20/04/2021 06:08

  Turpet skan te sosur rrezikon veten per nje parti vrasese hajdute e tradhetare Historia jon keshtu do vazhdoj Sa te mallkuar qe paskemi qene

  Përgjigju
 • Like: 20/04/2021 05:09

  Ky injorante dhe ai qe e perkrah si shume te tjere ne PD duhen denuar sepse eshte e ndaluar te hipesh ne shtyllat e tensionit te larte. Ishalla bie se shpejti dhe ta shikoj se sa do ti hapet barku PD per kete injorante

  Përgjigju
 • Lui: 19/04/2021 23:56

  Qenka lodhur kot Darvini per te gjetur ate hallken e munguar qe ben lidhjen e majmunit me njeriun. Ja ku qenka hallka, atje maje shtylles.

  Përgjigju
 • Loku: 19/04/2021 23:25

  O zot sa idjote qe jane.

  Përgjigju
 • qytetari: 19/04/2021 23:19

  Ky qytetar sapo fitoi testin per tu punesuar ne instancat me te larta shteterore.. lart e me lart cuna

  Përgjigju
 • N’London: 19/04/2021 22:56

  Po cke dash aty lart mer burre apo do me i tregu partise po erdhi ne pushtet je gati per pune te osshe??zbrit se do fitoje PD po zbrit se do iki qelbesira

  Përgjigju
 • Nje koke pa lare: 19/04/2021 21:46

  Hajt ne te semes...nje budalla me pak!

  Përgjigju
 • cecua: 19/04/2021 21:40

  popull debil

  Përgjigju
  • Emri: 19/04/2021 22:13

   Cudia eshte qe debilet jane me shumice te njera ane e politikes×

Lajmi i fundit

John

Koronavirusi, shkon në mbi 650 mijë numri i vaksinimeve të kryera, Manastirliu: Vijojmë pa u ndalur drejt objektivit të 1 milion vaksinimeve