Qytetarja: 5 veta rrojmë me pensionin e vjehrrës! Rama: Do ju ndihmojmë, por burrin mos e lerë të dalë

Rama:  Mirëmbrëma Natasha si je
Qytetarja: Mirë
Rama:  Edi jam
Qytetarja: Po Edi, Zoti Edi
Rama: Po çfarë zoti, çfarë problemi ke?
Qytetarja: Jemi vet i 5-të dhe rrojmë vetëm me pensionin e vjehrrës. Burri më parë punonte privat në të zezë, në ndërtim ose ku të gjente punë. Ka qenë roje me siguracione, por e hoqën nga puna para5 muajsh. Kem nevojë për ndihmë.
Rama: Do ju ndihmojmë patjetër.  Burrin mos e le të dali nga shtëpia, mos e lë fare.
Qytetarja: Po s'ka ku shkon dhe po të dojë
Rama: Burrat e gjejnë dhe ku me dal, ti mos e le


Lajmi kryesor:

Jeni në karantinë dhe keni një hall? Rama: Shkruani këtu dhe për 24 orë ju zgjidhim problemin (VIDEO)


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një ditë afat për reformën zgjedhore, a mendoni se palët politike do vendosin në favor të qytetarëve?×

Lajmi i fundit

John

Shkodra hap çerdhet e kopshtet më 5 qershor, bashkia: Do furnizohemi me materiale