Rama: Deri në nisjen e turizmit, do kemi vaksinuar një pjesë të mirë të popullsisë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se pritshmëritë e tij, deri në nisjen e sezonit turistik, se procesi i vaksinimit do të ketë ecur shumë mirë.

"Deri në momentin kur turizmi të hyjë në sezonin e vet ne të kemi një rezultat shumë pozitiv me vaksinimin dhe kjo do të ndihmojë shumë për turizmi", tha Rama.


Lajmi kryesor:

Rama: Shumë shpejt nisim vaksinim masiv, jemi shumë afër! Dyfishojmë ndihmën ekonomike përtej pandemisë, do rrisim pagën minimale (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?×

Lajmi i fundit

John

Meta mbështet thirrjen e KQZ-së: Sa më shumë parti dhe kandidatë, do të thotë më shumë mundësi për një pjesëmarrje historike në referendumin e 25 prill