Rama e prezantoi si kandidate për deputete, Luljeta Bozo: Do bëj më të mirë për këtë popull që ka vuajtur shumë

1614939315_Screenshot1.jpg

Pasi u prezantua zyrtarisht nga kryeministri Edi Rama si kandidate e PS-së në 25 prill, ajo premtoi se do të bënte më të mirë e mundshme.

"Do bëj më të mirë, do përpiqemi sa të kemi fuqi për të bërë për popullin tonë që ka qenë gjithnjë i vuajtur, por që do të bëjmë më të mirën".  


Lajmi kryesor:

Pas Çomos, Luljeta Bozo kandidate për deputete të PS! Rama: Një stërgjyshe që të na tërheq veshin! Inxhinierja: Do bëj më të mirën (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?×

Lajmi i fundit

John

PD nuk ‘lëshon’ Shkodrën dhe thellon diferencën me PS! 3 forca të tjera politike në garë për mandat