Rama i shoqëruar nga Veliaj, të dy me atlete në Kongresin e PS (FOTOT)

Rama i shoqëruar nga Veliaj, të dy me atlete në Kongresin e PS (FOTOT)

Kryeministri Edi Rama mbërriti në Pallatin e Kongreseve, nën shoqërinë e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, i cili është një kandidat i rikonfirmuar për zgjedhjet lokale të 30 qershorit 2019. Të dy të veshur gjysmë sportiv, pasi ra në sy fakt që janë të dy me atlete. Rama dhe Veliaj ju bashkuan punimeve të Kongresit të Partisë Socialiste, që sot do të konkludohet me konfirmimin zyrtar të 7 kandidatëve në total për zgjedhjet për kryebashkiakë.


Lajmi kryesor:

PS 'ndez motorët' elektoralë, Kongresi zyrtarizon 7 kandidatët për kryebashkiakë (VIDEO)


Ora 10:34
Rama i shoqëruar nga Veliaj, të dy me atlete në Kongresin e PS
G.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?



×

Lajmi i fundit

Tiranë/ Operacion antidrogë te 'Komuna e Parisit, një i arrestuar, u kap me kokainë

Tiranë/ Operacion antidrogë te 'Komuna e Parisit, një i arrestuar, u kap me kokainë