Rama: Luli është çun i mirë, por askush si bie telefonit të tij për ndihmë se e dinë që është në gjumë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama nuk ka ndalur ironitë për kundërshtarin e tij Lulzim Bashën duke thënë se ai është një "çun i mirë" por që qytetarët nuk do e merrnin kurrë në telefon për t'i zgjidhur një hall pasi është"në gjumë'

"Luli është çun shumë i mirë, por a ka një shqiptar që të ketë një hall natën do marri në telefon Lulin? JO! Dhe njerëzit e tij më të afërt do të thonë mos e shqetëso se është ora e gjumi", tha Rama


Lajmi kryesor:

Rama: Anëtarësia do të vlerësojë në 3 cikle deputetët dhe mua! Kush merr më shumë vota do jetë në listat për 25 prillin! PS do hapet, deputet edhe nga diaspora


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Raporti i OSBE-ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit: si te duket?×

Lajmi i fundit

John

Calja në vendin e katërt në botë në peshëngritje, Rama: Vetëm 1 kg larg medaljes olimpike, kjo është një arritje dinjitoze për Shqipërinë