Rama ndan pamjet nga Vjosa: Ju uroj një ditë të mbarë me Parkun e ri Kombëtar

Rama ndan pamjet nga Vjosa: Ju uroj një ditë të mbarë me Parkun e ri Kombëtar

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur ta nisë ditën e sotme me pamje nga lumi Vjosa. Rama shkruan se iu uron ditë të mbarë të gjithëve me Parkun më të ri Kombëtar.

“MIRËMËNGJES dhe me Parkun Kombëtar të Vjosës ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Kujtojmë se vetëm një ditë më parë, Rama ishte në Tepelenë ku mori pjesë në aktivitetin për prezantimin e Vjosës si Park Kombëtar.


Lajmi kryesor:

Vjosa Park Kombëtar, reagon Leonardo DiCaprio: Historike, lumi do të rrjedhë i lirë përgjithmonë! Pasuri për brezat e ardhshëm


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Zjarri në fabrikën 'Deutsch Color' Ministria e Mbrotjes thirrje qytetarëve të shmangin lëvizjet drejt autostradës

Zjarri në fabrikën 'Deutsch Color' Ministria e Mbrotjes thirrje qytetarëve të shmangin lëvizjet drejt autostradës