Rama publikon foto nga takimi me Rishi Sunak, zbulon dhuratat që i ka dhënë kryeministrit britanik

Rama publikon foto nga takimi me Rishi Sunak, zbulon dhuratat që i ka dhënë kryeministrit britanik

 

Kryeministri Edi Rama ka publikuar fotot nga takimi me kryeministrin e Britanisë së Madhe Rishi Sunak në Downing Street një ditë më parë. Siç shihet edhe nga fotot, kryeministri shqiptar nuk ka shkuar duarbosh në Downing Street, pasi siç duket i ka dhuruar kryeministrit britanik një targë të personalizuar si dhe një libër.


Lajmi kryesor:

Rama për mediat britanike: Qeveria e Sunak shprehu ‘keqardhje dhe siklet' për retorikën anti shqiptare! Kërkesa për azil? Duhet sistem vizash, njerëzit të aplikojnë lirisht


Ora 14:48
Rama publikon foto nga takimi me Rishi Sunak, zbulon dhuratat që i ka dhënë kryeministrit britanik
M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Situatë e tensionuar në veri të Kosovës, a duhet të tërhiqet qeveria Kurti?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri, Haklaj: Mjera ushtarë të Wagner kanë hyrë në Kosovë! Meçe: S’mund të shkosh të komandosh ku 90% e popullsisë janë serbë

Tensionet në veri, Haklaj: Mjera ushtarë të Wagner kanë hyrë në Kosovë! Meçe: S’mund të shkosh të komandosh ku 90% e popullsisë janë serbë