Rama vizitë zyrtare në Arabinë Saudite (VIDEO)

Edi Rama gjatë vizitës zyrtare në Arabinë Saudite

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është duke zhvilluar një vizitë zyrtare në Arabinë Saudite.

Lajmi bëhet i ditur nga vetë kreu i qeverisë ku përmes një video të postuar në Facebook na tregon moment nga pritja zyrtare në aeroport.

Edi Rama është pritur me nderime të larta nga krerët Arabë, ku pritet të zhvillohen takime të karakterit ekonomikë.

/r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?

Komento

Komente

 • Ben Tironci: 06/02/2019 16:40

  Je njish Edi

  Përgjigju
 • Andis: 06/02/2019 08:39

  Rama ka shkuar te loboje per Kosoven. Fakt I pamohueshem sepse I duhet mbeshtetja financiare perpara se te aprovoje pro ndryshimit te kufijve midis Serbise dhe Kosoves

  Përgjigju
 • Sula: 06/02/2019 02:45

  SHQIPERIJA digjet Rama krihet

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

E fundose përfundimisht Partinë Demokratike