Rama fton të rinjtë të bëhen pjesë e FA: Vijoni aplikimin për mundësitë e shumta

Kryeministri Edi Rama ka ftuar çdo të ri për t’u bërë pjesë e Forcave të Armatosura. Përbri shkrimit të tij, kreu i qeverisë publikoi dhe një video ku shfaqej Armela Murati, pilotja e parë shqiptare.

“Mirëmëngjes dhe me ftesën që ashtu si pilotja e parë shqiptare, Armela Murati që u bë pjesë e Forcave të Armatosura duke ndjekur kursin e pilotit, të vijoni aplikimin për mundësitë e shumta të karrierës brenda FA, në https://ëëë.mod.gov.al/rekrutim/, ju uroj një ditë të mbarë.”- shkroi Rama.

 

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Emigrant: 31/03/2023 07:52

  Po nuk pam ndonje cune politikani apo oligarku qe kane marr me 1 euro pasurin kombetare Por vetem doni mish per top femijet e popullit fukara O rama po su pam ju te jepni shembullin te paret perbrojtjen e vendit mos prit nga ne qe te bjem djemt tane qe te ruajn pasurit tuaja

  Përgjigju
 • iliri: 31/03/2023 01:40

  co ne ushtri djalin tend o rama,,,,,se sillet kot neper tirane,,,edhe saliu te coje ate halen e vet qe rron pa punuar nje dite....

  Përgjigju
 • niko: 30/03/2023 13:58

  Mundesi teper te mira per te gjithe.. Bravo qeverise Rama

  Përgjigju
 • sonja: 30/03/2023 13:49

  Pse jo ti sherbejme vendit tone

  Përgjigju
 • gezim: 30/03/2023 13:07

  ku ka me mire sesa ti sherbesh atdheut tend

  Përgjigju
  • Or tej: 30/03/2023 13:25

   Pirdh pirdh or teeeejjjjj

 • Klea: 30/03/2023 11:41

  Mundesi shume te mira per te gjithe te rinjte per te pasur nje karriere te mire

  Përgjigju
 • Arbër: 30/03/2023 11:17

  Rama i fton të rinjët të bëhen pjes e Forcës së karteleve të kokaines, shumë interesant dhe i zgjuar është ky ordiner serborus . Politik identiske pa as edhe nje presje mangut me politiken e serbis fashiste të vucicit…!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Luiz Ejlli kthehet në muzikë, sjell këngën e radhës të dashurisë! Sërish dedikim për Kiara Titon?

VIDEO/ Luiz Ejlli kthehet në muzikë, sjell këngën e radhës të dashurisë! Sërish dedikim për Kiara Titon?