RELACIONI mjekësor/ Si është gjendja e 26-vjeçarit që u vetëhelmua me bashkëshorten 5 ditë pas dasmës

1576235309_olsi.jpg

Report Tv ka siguruar relacionin mjekësor nga Spitali i Elbasanit, mbi Olsjan Hajdarin, 26 vjeçarin që u vetëhelmua ditën e sotme, bashkë me bashkëshorten me të cilën ishte martuar 5 ditë më parë. Ai po trajtohet dhe po mbahet nën vëzhgim nga mjekët e këtij spitali.

"Pacienti O.H.  i moshës 26-vjeç banues në Rrethin e Librazhdit sillet në spitalin Rajonal Elbasan me diagonzën 'Suspekt intoksikacioni nga ??? Aktualisht pacienti paraqitet me parametra jetësor në normë. Vazhdon trajtimi dhe observimi në vazhdimësi", shkuhet në relacion.


Lajmi kryesor:

U martuan të dielën/ Dyshohet se i helmuan! Fotoksina i merr jetën vajzës, burri në gjendje të rëndë! Prindërit: Nuk kishin konflikte (FOTO)


  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pandemia COVID-19 ka ndikuar në rritjen e çmimeve nëpër zonat turistike në vend?×

Lajmi i fundit

John

Një 25 vjeçar përplas me makinë të moshuarin, dërgohet me urgjencë në spital