Biseda në telefon me gruan i kushtoi prangat Ilir Xhepajt, Report TV siguron videon nga momenti i arrestimit (VIDEO)

Biseda telefonike me gruan e tij i ka kushtuar prangat Ilir Xhepajt, njëri nga bashkëpunëtorët e Eduart Lamajt që ishte në kërkim për vrasjen e dyfishtë në Laç. Report TV ka siguruar edhe videon e arrestimit të 33-vjeçarit Xhepaj, ndërsa burimet bëjnë të ditur se ai është zbuluar në momentin kur ka folur me bashkëshorten e tij. Pasi u lokalizua në zonën e "Astirit", Xhapaj u arrestua në zonën e Kamzës.


Lajmi kryesor:

FOTO dhe VIDEO-Ekskluzive/ Biseda në telefon me gruan i kushtoi prangat shokut të ekzekutuesit në Laç: S'kam lidhje me vrasjet! Lamaj rrëfen si e thuri planin: Thirra shokët dhe i maskova! Ja si ushtarët e 'tradhtuan' në spital


  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë kërkesa e PD-së për përsëritjen e zgjedhjeve ne 9 qarqe?×

Lajmi i fundit

John

I pranishëm edhe Ditmir Bushati, Rama-deputetëve: Skuadra jonë ka fituar falë jush! PS e vetmja forcë që ndryshon edhe kur fiton