Biseda në telefon me gruan i kushtoi prangat Ilir Xhepajt, Report TV siguron videon nga momenti i arrestimit (VIDEO)

Biseda telefonike me gruan e tij i ka kushtuar prangat Ilir Xhepajt, njëri nga bashkëpunëtorët e Eduart Lamajt që ishte në kërkim për vrasjen e dyfishtë në Laç. Report TV ka siguruar edhe videon e arrestimit të 33-vjeçarit Xhepaj, ndërsa burimet bëjnë të ditur se ai është zbuluar në momentin kur ka folur me bashkëshorten e tij. Pasi u lokalizua në zonën e "Astirit", Xhapaj u arrestua në zonën e Kamzës.


Lajmi kryesor:

FOTO dhe VIDEO-Ekskluzive/ Biseda në telefon me gruan i kushtoi prangat shokut të ekzekutuesit në Laç: S'kam lidhje me vrasjet! Lamaj rrëfen si e thuri planin: Thirra shokët dhe i maskova! Ja si ushtarët e 'tradhtuan' në spital


  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet nga autoritet shtetërore situata e zjarreve në vend?×

Lajmi i fundit

John

Zjarri në Karaburun, Administrata e Zonave të Mbrojtura paralajmëron: Rrezikon të përparojë në drejtim të zonave të banuara në Dukat Fushë! Banorët të jenë vigjilentë