Report Tv sjell pamjet brenda fabrikës 'Deutsch Color', e bërë shkrumb e hi! Pasojat e zjarrit masiv

 

Këto janë pamjet që vijnë një ditë pas zjarrit masiv që përfshiu fabrikën e bojërave 'Deutsch Color'. Siç shihet edhe nga pamjet, dëmi i shkaktuar është i madh, ndërsa një pjesë e mirë e fabrikës është shkrumbuar totalisht.


Lajmi kryesor:

Zjarri në fabrikën 'Deutsch Color', nisin hetimet për shkakun! Roja e sigurisë: Nisi brenda ambienteve! Pronari: Mosrespektimi i kontratave, dëmi më i madh (VIDEO)


SI.E./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

Irani: SHBA dhe Izraeli do të vuajnë pasojat nëse nuk ndalin luftën në Gaza

Irani: SHBA dhe Izraeli do të vuajnë pasojat nëse nuk ndalin luftën në Gaza