REPORT TV, televizioni informativ shqiptar më i ndjekur në Youtube

Report Tv është bërë kanali informativ shqiptar me shikueshmërinë më të lartë duke arritur mbi 200 milionë shikime në Youtube. Gjithashtu Report Tv është televizioni informativ edhe me mbi 120 mijë abonentë (subscribers). Ndërkohë që kanalet e tjera të televizioneve informative numërojnë shumë më pak.

Me këto shifra REPORT Tv ka arritur që të jetë ndër televizionet më të ndjekur të shqiptarëve jo vetëm “on air” por edhe në rrjetet e tij sociale. Gjithmonë me misionin për të informuar publikun dhe moton për të qenë të parët, këto shifra rikonfirmojnë besimin që ju keni tek ne.

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Reforma Zgjedhore, Kryemadhi: Pozitive! Duhet implementuar pa humbur kohë siç e kërkon BE-ja