Reshjet e dëborës përfshijnë Tiranën

 

Reshjet e dëborës, pas qyteteve të tjera, kanë përfshirë dhe Tiranën.

Por në krahasim me rrethet, reshjet në kryeqytet kanë qenë me intensitet më të ulët.

Gjithashtu ka pasur dhe reshje shiu të cilat kanë shoqëruar dëborën.


Lajmi kryesor:

Dëbora përfshin Shqipërinë! Probleme në disa akse kombëtare, zonat problematike! Ndalohet qarkullimi i mjeteve të rënda deri të hënën


E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Baraka ku po qëndronte u përfshi nga zjarri, 57-vjeçari në Sarandë ndërron jetë! Nuk mundi t'i mbijetonte plagëve të marra

Baraka ku po qëndronte u përfshi nga zjarri, 57-vjeçari në Sarandë ndërron jetë! Nuk mundi t'i mbijetonte plagëve të marra