Reshjet e shiut në Vlorë, bllokohet qarkullimi nga përmbytja në lagjen ‘Rilindja’

 

Reshjet e shumta të shiut në Vlorë kanë sjellë problematika në disa akse rrugore.

Qarkullimi është bllokuar nga prania e ujit në lagjen ‘Rilindja’ apo siç njihet në Vlorë, rruga ‘Albano dhe Romina’.


Lajmi kryesor:

Rikthehet moti i keq/ Dëborë në Shkodër, Dibër e Fushë-Arrëz! Pezullohen lundrimet në Durrës e Lezhë! Përmbytje në Vlorë


M.Q./S.Ç/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Izraeli injoron GJND, vazhdon bombardimet në Rripin e Gazës

Izraeli injoron GJND, vazhdon bombardimet në Rripin e Gazës