Rikthehet sot në ‘Pa Gjurmë’ historia e rëndë e vajzës nga Kenia! Flet shoqja e Xhoit, kush e mban peng të vërtetën e krimit makabër?

Ekskluzivisht sot në ’Pa Gjurmë’ flet nga Kenia shoqja e Xhoit, punonjësin e kazinosë që u hodh nga ballkoni i një hoteli në Tiranë nga persona të paidentifikuar. Zbulohet i dashuri biznesmen i 22-vjeçares. Kush di dhe mban peng të vërteten e krimit makabër ?

Nëna tregon pamjet live nga spitali i Traumës, Xhoi ende ne koma. Na ndiqni sot ora 16:00 me Odeta Dumen në Report Tv.

 

K.T./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Policia e Shtetit bën ‘bilancin’ për muajin shtator: 83 operacione, 937 të arrestuar! U asgjësuan mbi 60 mijë bimë kanabisi

Policia e Shtetit bën ‘bilancin’ për muajin shtator: 83 operacione, 937 të arrestuar! U asgjësuan mbi 60 mijë bimë kanabisi