Rithemelimi zgjedh kryetarin e degës në Elbasan, demokratët në radhë për të votuar: Alibeaj bashkë me Bardhin po na përçajnë

Grupi i Rithemelimit në Elbasan po zhvillon sot zgjedhje për kryetarin e degës në këtë qytet. Dhjetëra demokratë janë parë në radhë për të votuar për zgjidhjen e kryetarit të degës. Ato shprehen se Alibeaj dhe Bardhi po tentojnë të përçajnë demokratët.

‘Jam për bashkimin e PD-së me drejtësi. Alibeaj të vijë dhe të votojë. Kjo është anëtarësia nuk është në Tiranë. Alibeaj bashke më Gaz Bardhin po tentojnë ta përçajnë. Po nuk u bashkua voto kot.’- u shprehën anëtarët.


Lajmi kryesor:

Zgjedhjet e 'Rithemelimit' në 9 degë të PD, shpallen disa prej fituesve


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Durrës/ 24-vjeçari plagoset me armë zjarri, paraqitet në spital! Rrethanat e paqarta

Durrës/ 24-vjeçari plagoset me armë zjarri, paraqitet në spital! Rrethanat e paqarta