Robbie Williams tregon gishtin e mesit gjatë performancës së hapjes së Botërorit

Ceremonia hapësë e këtij Botërori ishte madhështore. Robbie Williams dhe soprano ruse performuan në çeljen e ceremonisë së Kupës së Botës në stadiumin 'Luzhniki' të Moskës.

Williams ka treguar gishtin e mesit teksa po këndonte. Këngëtari e ka ekzagjeruar me veprimin e tij në mes të qindra mijëra tifozëve.

 


Lajmi kryesor:

Rusia organizatore e nis mbarë Kupën e Botës, shkatërron 5:0 Arabinë Saudite/GOLAT


Ora 19:59
FOTO / Robbie Williams tregon gishtin e mesit gjatë performancës së hapjes së Botërorit
1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6
//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Konfirmohet rasti i parë Delta në Shqipëri, a duhet të ketë masa të shtuara?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Alarm për shpërthim tritoli në Tiranë, një valixhe me eksploziv alarmon RENEA-n dhe policinë