Rudina Xhunga “i prezanton” vajzën Arvizusë

Rudina Xhunga “i prezanton” vajzën Arvizusë
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Aleksandër Arvizu, ishte i ftuari i gazetares Rudina Xhunga, në emisionin “Shqip” në Top Channel.

Në këtë fotografi të postuar më parë në faqen zyrtare në Facebook të ambasadës së USA-së në Tiranë, shohim gazetaren së bashku me ambasadorin Arvizu, teksa bisedojnë mbi zgjedhjet Presidenciale në Amerikë.

Ajo që bie në sy është barku pak më i rritur nga hera e fundit, që e kemi parë Rudina Xhungën. Gazetarja është veshur serioze dhe shik, ashtu siç i ka hije një intervisteje të tillë me ambasadorin, Aleksandër Arvizu.

Rudina Xhunga ka hyrë në muajin e saj të shtatë të shtatëzanisë dhe së bashku me diplomatin Drita Hila, do të bëhen prindër të një vajze të vogël.

Su/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Kiev: Sulmi rus në Zaporizhzhia, shkatërrohet infrastruktura

Kiev: Sulmi rus në Zaporizhzhia, shkatërrohet infrastruktura