Sali Berisha publikon mesazhin: Kravatat e Ramës në shitje, ja sa kushtojnë

Kollaret e publikuar nga Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari që thotë se kravatat e kryeministrit Edi Rama janë nxjerrë në shitje për një vlerë rreth 150 deri në 1000 euro. Po sipas qytetarit, Rama detyron deputetët dhe drejtorët t’i blejnë për vete dhe për dhurata.

Postimi i plotë 

Kallam Deshtaku me dyqan per shitjen e kravatave qe prodhon vet!!
Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb
“Dyqani eshte ne tek shtat xhuxhat ne rrugen e Elbasanit .

Kravatat jo vetem qenkan te Rames, por cmimi i tyre fillon 150€ deri 1000 dhe i Te fotoja e pare poshte eshte dizenji Edi Ramadetyrokan gjihte deputetet e drejtoret e rilindjes te blejne aty per vete dhe dhurata.Se mbajtja e nje kravate te dizenjuar nga lideri suprem tregon status!!! Te fotoja e pare poshte eshte dizenji Edi Rama”

Postimi i Sali Berishës

/d.ba./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Erik: 10/09/2018 13:05

  Tipik oficer sigurimi qe ben raporte mbi informacionet e spiuneve. Dhe me e shemtuara eshte kur mbeshtetesit e tij ne te njejtin postim mallkojne palen tjeter si komuniste, kelyshe te kuq pa i bere nje analize te thjeshte mjetit te politikberjes se liderit te tyre, qe eshte tipike komuniste, fashiste dhe gjithe ato iste te tjera qe kane qene e zeza me e madhe e njerezimit.

  Përgjigju
 • tori: 10/09/2018 06:55

  cfar te duhet jeta personale e nje njeriu more thashethemaxhi,intrigant,mashtrues,manipulues e vrases.Shqiptareve nuk I ka mbetur gje tjeter vecse te ngrihet e te kerkoj arrestimin e "PINOCETIT SHQIPTAR' Sali Berisha per veprimtarin antishqiptare e tradheti kombetare.

  Përgjigju
 • Tata: 10/09/2018 00:18

  Shikoni o populli im i dashur dhe shtrejt kush na ka udhehequr kaq vite nje pallosh GOMARI .nje kriminel i veshur me pushtet tani i ka ngel vetem shufra e hellit dhe po i futet ne bythe tani .

  Përgjigju
 • gita: 10/09/2018 00:12

  Cfare te keqe ka ketu? po breket e karmines me leket e shkerdhenit ,apo ato nuk te bejne pershypje ty .yyyy plak llafazan!

  Përgjigju
 • Ben Tironci: 09/09/2018 23:47

  Sa te kan hy ne qejf kallomat ne pleqri i Sali mavri...nejse argetohu pak e kujdes mos te dalin ne ...

  Përgjigju