Sarah dhe DJ PM 'zihen' në Instagram: Mos më beso asnjëherë kur them që jam gati për 5 minuta!

Sarah dhe DJ PM 'zihen' në Instagram: Mos më beso asnjëherë kur them që jam gati për 5 minuta!

Sarah Berisha dhe DJ PM

Sarah Berisha dhe DJ PM po shijojnë lidhjen e tyre pas daljes nga Big Brother VIP, por kanë zgjedhur që të mos publikojnë shpesh momente pranë njëri-tjetrit në mënyrë që të kenë sado pak privatësi.

Megjithatë shpesh herë bëjnë komente dhe ngacmime në rrjete sociale. Blogerja postoi në llogarinë e saj personale në Instagram një fotografi ku shkroi:

“Mos më beso asnjëherë kur them që jam gati për 5 minuta.”

 Por vëmendjen e mori komenti i dashuri i saj, i cili i shkroi: “Vetëm 5 minuta a”.

Nuk mungoi përgjigja e Sarës, e cila i tregoi se dhe ai bën të njëjtën gjë.

“Ti mos fol se vonohesh për vet, Ciao”- shkroi Sarah.

Komentet në Instagram

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Krimi në Maqedoninë e Veriut, në polici edhe babai i 14 vjeçares

Krimi në Maqedoninë e Veriut, në polici edhe babai i 14 vjeçares