Në darkë me Donald Veshajn dhe DJ PM, postimi i Sarah Berishës: Më shpëtoni nga këta të dy

Në darkë me Donald Veshajn dhe DJ PM, postimi i Sarah Berishës: Më shpëtoni nga këta të dy

Sarah Berisha me DJ PM dhe Donald Veshaj

Ish banorët e BB VIP vijojnë të ruajnë shoqërinë me njëri-tjetrin. Çifti Sarah Berisha dhe DJ PM kanë darkuar së bashku me Donald Veshajn mbrëmjen e kaluar ndërsa nuk kanë munguar postimet në llogaritë e tyre në Instagram.

Ishte Donaldi që nxori një video duke ngacmuar Sarën përse nuk e ka profilin e verifikuar. Ndërsa blogerja shkroi: “Më shpëtoni nga këta të dy”, duke iu referuar Donaldit dhe DJ PM.

Më pas, Veshaj postoi edhe një imazh pranë DJ PM dhe e shoqëroi me batutën: “Do inteligjencë, punë dhe disiplinë për të bërë një foto të tillë”.

Ndërkohë Donaldi po vijon të jetë aktiv me projekte muzikore që nga përfundimi i Big Brother VIP.

Ditë më parë, aktori dhe këngëtari ka publikuar këngën “Picasso” në bashkëpunim me Romeon dhe Elgit Dodën.

Postimet në Instagram nga Sarah Berisha dhe Donald Veshaj

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në Kukës, Manja: Të dielën korrim fitoren, Emiratet gati të financojnë turizmin malor në Shishtavec! Opozita: Kriminel elektoral

Zgjedhjet në Kukës, Manja: Të dielën korrim fitoren, Emiratet gati të financojnë turizmin malor në Shishtavec! Opozita: Kriminel elektoral