Sekuestrohet një sasi tritoli dhe disa shashka në banesën e 71-vjeçarit

Në banesën e 71-vjeçarit, pas ekzekutimit të tij, është gjetur një sasi kallëpesh tritoli dhe disa shashka.


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Universitetet mësim online dhe mbyllen konviktet, ju duket i drejtë vendimi i Komitetit të ekspertëve?×

Lajmi i fundit

John

Basha: Uroj që populli turk të gjejë forcë në përballimin e tragjedisë së rëndë