SHBA, 15-vjeçari vret prindërit e motrën dhe publikon foto në rrjetet sociale! Nuk i dorëzohet policisë, vret veten

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Teksas të SHBA-së, ku një 15-vjeçar ka vrarë me armë prindërit dhe motrën e tij më të vogël. Arsyet e vrasje nuk dihen ende, por adoleshenti pas krimit të kryer, e postoi në rrjetet sociale ngjarjen makabre me trupat e vdekur të familjarëve. Krahas fotove ai paralajmëronte se do të shkonte në shkollë dhe do të bënte të njëjtën gjë.

15-vjeçari vrau babanë e tij 63-vjeçar, nënën  Janna Colburn, 53 vjeçe dhe motrën e tij Emma Colburn, 13 vjeçe.

Postimi i fotove vuri në alarm policinë, që i shkuan në shtëpi pak minuta pas krimit duke kërkuar dorëzimin e adoleshenti, i cili nuk lëshonte armën nga dora. Për të mos rënë në prangat e policisë, 15-vjeçari Uilliam Colburn vrau edhe veten.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

I pari futbollist që pranon se është gay, lojtari 21-vjeçar: U lodha duke fshehur veten! Krenar për atë që jam (VIDEO)