POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Sherr masiv mes disa personave në Patos, plagoset me thikë 46-vjeçari (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të shtunë në Patos, të Fierit ku një 46-vjeçar është plagosur me thikë pas një sherri mes disa të njohurve.

Burimi për shqiptarja.com mësojnë  se ngjarja e rëndë ka ardhur pas një konflikti mes disa të njohurve i cili ka përfundur me plagosjen e njërit prej tyre. Mësohet se i plagosuri i identifikuar Eduart Haxhiaj , 46-vjeç i cili është transportuar për në spitalin e Fierit ku po i nënshtrohet një operacioni dhe është nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë, sipas të dhënave të policisë mësohet është arrestuar autori i dyshuar i ngjarjes shtetasi A.M, 45 vjeç, banues në Patos.

Ende mbeten të paqarta, ndërkohë që policia dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për të zbuluar rrethanat e vërteta të ngjarjes.

 

 

b.xh./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Fredi: 09/02/2019 22:43

    Hahahahaha bajgëri e gjallë. Neandërtalë!

    Përgjigju