EMRI/ Sherr me thika te 'Komuna e Parisit' në Tiranë, plagoset 32-vjeçari! Në kërkim autori

EMRI/ Sherr me thika te 'Komuna e Parisit' në Tiranë, plagoset 32-vjeçari! Në kërkim autori

Foto ilustruese

TIRANË- Mirel Ishka, 32 vjeç është plagosur me thikë mesditën e sotme në Tiranë në loka ‘DeCapo’ në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë. 32-vjeçari i dëmtuar është dërguar në spital dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Policia po vijon kërkimet për arrestimin e autorit, F.B, 30 vjeç, ndërsa shkaqet e konfliktit mes tyre janë ende të paqarta.

'Më datë 12.02.2024, rreth orës 11:55, në rrugën "Prokop Mima", shtetasi  F. B., 30 vjeç, dyshohet se ka plagosur me mjet prerës thikë, shtetasin M. I., 32 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë po vijojnë krehjen e zonës për kapjen e autorit të dyshuar. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.'- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane