Sherr për parkimin në Berat, shpallet në kërkim 55-vjeçari që qëlloi me armë zjarri në ajër

Sherr për parkimin në Berat, shpallet në kërkim 55-vjeçari që qëlloi me armë zjarri në ajër

Foto ilustruese

BERAT – Një 55-vjeçar i identifikuar si Ilir Mamurani është shpallur në kërkim nga policia e Beratit pasi u konfliktua me një 25 vjecar për parkimin. Pas debatit qëlloi me armë zjarri në ajër dhe u largua.

“Në lagjen "30-vjetori", dyshohet se pas një konflikti të çastit, për motive të dobëta, ndërmjet shtetasve Ilir Mamurani 55 vjeç dhe Emiljano Zoga, 25 vjeç, shtetasi I. M. ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Shërbimet e Policisë po vijojnë intensivisht krehjen e zonës, me qëllim kapjen e 55-vjeçarit. Ndërkaq, është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Berat, shtetasi E. Z., për t’u marrë në pyetje në lidhje me rrethanat e konfliktit”, njofton policia.

Grupi hetimor vijon punën në vendngjarje, për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij rasti.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

INTERVISTA për Report Tv/ Në kulmin e suksesit, Ermonela Jaho: Ëndrrat profesionale i realizova! Jeta ime jo e lehtë, por jam e rrethuar me njerëz pozitivë

INTERVISTA për Report Tv/ Në kulmin e suksesit, Ermonela Jaho: Ëndrrat profesionale i realizova! Jeta ime jo e lehtë, por jam e rrethuar me njerëz pozitivë