‘Shi në plazh’ qytetarët nuk braktisin bregdetin, momentet ‘pikante’ sot në bregdetin e Adriatikut

Pamjet sot nga bregdeti Adriatikut

Kjo e diel është mbizotëruar nga reshje të shiu me shtrëngata dhe erë në të gjithë territorin e vendit. Por pavarësisht motit të paqëndrueshëm, qytetarët nuk e kanë braktisur plazhin.

Në fotot e realizuara nga LSA, në bregdetin e Adriatikut shihen grupe njerëzish, duke shëtitur buzë detit, pavarësisht reshjeve të shiut.

Qytetarët shihen me çadra në duar, duke bërë shëtitje përgjatë rërës.

M.Q./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si ka ndryshuar cilësia e arsimit gjatë pandemisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'S'më ftuan'/ Zana Çela i përgjigjet Inva Mulës: Akuza më e rëndë për t'u përtypur! E thirrëm disa herë, na injoroi! Dokumentari nuk tregon historinë e TKOB!