Shiu largon pushuesit nga plazhi, radhë kilometrike në rrugën Orikum-Radhimë (VIDEO)

Si çdo fundjavë në zonat turistike mbizotëron trafiku! Edhe këtë të dielë në rrugën Orikum-Radhimë është vënë re prezencë e madhe e automjeteve, pasi largohen nga plazhi.

Moti i keq dhe me reshje shiu ka bërë që sot turistët të largohen më herët se zakonisht.

Ndërkohë gazetari i Report TV, Armand Xhelili raporton se radhët kilometrike kanë nisur që në zbritje të Llogarasë.

Në këto zona ku edhe trafiku është i rënduar nuk vihet re prezencë e patrullave të policisë, që mund të bëjnë menaxhimin e trafikut.

1593949094_orikum.jpg

Trafiku i automjeteve në Orikum


Lajmi kryesor:

'Çmendet' moti/ Në Përmet bie breshër sa një kokërr kajsie, shkatërron pemët frutore! Përmbytje në Berat, shiu u prish fundjavën pushuesve në Vlorë


/G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

Britania emëroi të dërguarin special për Ballkanin, Meta: Rol kyç për promovimin e lirisë dhe demokracisë në rajon