Shkarkohet drejtori i Postës Shqiptare Ervin Bushati, emërohet Anisa Kaltanji

Shkarkohet drejtori i Postës Shqiptare Ervin Bushati, emërohet Anisa Kaltanji

Ervin Bushati

Shkarkohet drejtori i Postës Shqiptare Ervin Bushati! Burime bëjnë me dije se në vend të Bushatit, emërohet Anisa Kaltanji, e cila njihet si një ndër më të besuarit e Veliajt.

Bushati u zgjodh në krye të Postës Shqiptare në muajin shtator të vitit të kaluar, ndërsa nuk mundi të fitojë dot mandatin e deputetit në zgjedhjet e 25 Prillit. 

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje