Shkodër/ Aksident në lagjen "Skënderbeg", automjeti i 24-vjeçarit del nga rruga! Dëmtohen dy pasagjere adoleshente

Shkodër/ Aksident në lagjen

Foto ilustruese

SHKODËR - Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen "Skënderbeg". Një 24-vjeçar L.K. ka humbur kontrollin e automjetit që drejtonte dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë, janë dëmtuar dy shtetase 17-vjeçe pasagjere në automjetin e L.K.

I riu u shoqërua në Komisariat për kryerjen e procedurave të mëtejshme.

"Shkodër/Informacion paraprak 

Rreth orës 14:05, në lagjen “Skënderbeg”, shtetasi L. K., 24 vjeç, banues në Shkodër, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga. 

Nga aksidenti janë dëmtuar 2 shtetase 17 vjeçe, pasagjere në këtë automjet, të cilat janë dërguar në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën.  

Shtetasi L. K. u shoqërua në Komisariat, për kryerjen e veprimeve procedurale.  

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.", thuhet në njoftimin paraprak të policisë.

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Kur’ani në shqip, pse kaq shumë botime të ndryshme? Esencë-Report Tv

Kur’ani në shqip, pse kaq shumë botime të ndryshme? Esencë-Report Tv