Plumb në gjoks/ Shoferi i Prokurorit Arjan Ndoja sillet në gjendje kritike për jetën në Tiranë, FNSH blindon spitalin e Traumës

Plumb në gjoks/ Shoferi i Prokurorit Arjan Ndoja sillet në gjendje kritike për jetën në Tiranë, FNSH blindon spitalin e TraumësKa mbërritur në spitalin e Traumës, Andi Maloku i cili ishte shoferi i Prokurorit Arjan Ndoja dhe që drejtonte  mjetin tip Mercedez Benz, që iu bë atentat ditën e sotme në Shkozet. Burime për Report Tv bëjnë me dije se Andi maloku ka marrë disa plumba në trup dhe si pasojë e plagëve të marra ai është sjellë në Tiranë për të marrë ndihmë më të specializuar mjekësore.

Ndërkohë spitali i Trumës është blinduar me forca ta shumta të Ndërhyrjes së Shpejtë.


Lajmi kryesor:

Plagosen në atentat prokurori i Durrësit dhe 'i forti i Sukthit'! Gjendet makina e padjegur e autorëve dhe 2 kallashnikovë


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Portugalia kalon në fazën e 1/8, mposht 0-3 Turqinë! Ronaldo rekord të ri

Euro 2024/ Portugalia kalon në fazën e 1/8, mposht 0-3 Turqinë! Ronaldo rekord të ri